6 listopada, 2015 admin

ABC MORSOWANIA

ABC MORSOWANIA

ABC morsowania Pan Jagoda

cześć, 5 minut

dziś pokażę Ci, że morsować może każdy, jakie wynikają z tego korzyści (nie tylko dla biegaczy), oraz jakie są przeciwwskazania.

PS. Niestety facebook uciął twarze moich pięknych foczek, więc zdjęcie wstawię gdzieś w środku postu ?

Od czego zacząć?

gdy morsowałem, bardzo często nowe osoby chcące popływać w lodowatej wodzie, pytały mnie od czego zacząć, jak się przygotować, co zabrać itd?

Najważniejsze jest dobre nastawienie, jeśli ktoś chce to stanowi to 90%  sukcesu. Drugą kwestia to zdrowie, o którym napiszę dalej. Jeśli ono nie jest przeciwwskazaniem to nie pozostaje nic innego jak tylko poszukać grupy innych zapaleńców i do nich dołączyć. W każdym większym mieście znajduje się taka grupa morsów. O łódzkich morsach, które aby było śmieszniej morsują w Konstantynowie Łódzkim, możesz poczytać tutaj -> https://www.facebook.com/#!/LodzkieMorsy/?fref=ts

Czy wcześniej przygotowywać się kąpiąc się pod zimnym prysznicem? oczywiście są dwie szkoły ? i każda jest dobra. Regularne kończenie kąpieli zimnym prysznicem tylko nas zahartuje, ale nie jest to konieczne. Znam wiele osób, które nigdy nie zmusiłyby się do zimnego prysznica, a do przerębla wskakują co sobotę.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU